Szukaj!Podobne w pobliżu
Bajkowy Zakątek
Guzowy Piec (warmińsko-mazurskie)
miejsc noclegowych: 100
konferencje max. 150
bankiet max. 120
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Wiatraki
Marózek k. Olsztynka (warmińsko-mazurskie)
miejsc noclegowych: 60
konferencje max. 150
bankiet max. 50
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy ZHP Perkoz
Olsztynek (warmińsko-mazurskie)
miejsc noclegowych: 162
konferencje max. 100Majątek Lemany

Januszkowo (warmińsko-mazurskie)

telefon: +48 89 626 80 40
www: www.lemany.com
email: info@lemany.com

Skrótowe informacje

Liczba miejsc noclegowych: 40
Liczba sal konferencyjnych: 1
Największa sala: 40

Drukuj wszystkie informacje Poleć znajomemu

Opis obiektu

Majątek Lemany to jedno z najpiękniej położonych miejsc w malowniczym zakątku Mazur Zachodnich. Zbudowany jest na wzór starej osady mazurskiej. Pruski mur ścian współgra z otaczającą zielenią lasu. Zatopienie w mazurskiej głuszy a jednocześnie niewielka odległość od Warszawy sprzyja krótkim, weekendowym wypadom, wyjazdom urlopowym oraz organizacji szkoleń, konferencji i spotkań rad nadzorczych i Zarządów. Majątek  położony jest na 30 ha półwyspie otoczonym krystalicznie czystą wodą jezior Kownatki i Kąty. Jeziora pierwszej klasy czystości są rajem dla wędkarzy. Można tu złowić kilkukilogramowe szczupaki, węgorze i inne ryby. Czyste są nie tylko wody jezior ale również lasy i otaczające polany. Okolice jeziora Kownatki charakteryzują się specyficznym, leczniczym mikroklimatem oraz licznymi pokładami torfu. Walory te wykorzystywane były w celach leczniczych już przed wojną – kuracjusze przyjeżdżali do okolicznych ośrodków aby zażywać okładów torfowych. Na terenie majątku można obserwować bogactwo ptaków – można nawet znaleźć gniazda orlika. Teren jest ogrodzony i strzeżony całodobowo, dzięki czemu możecie Państwo czuć się całkowicie bezpiecznie.

Do dyspozycji gości

W kwietniu  2003 w okolicach Nidzicy na Mazurach, jedynie 180 km od Warszawy trasą nr 7 powstało nowe, ekskluzywne miejsce wypoczynku, rekreacji i szkoleń – „Majątek Lemany”.

30 ha obszar Majątku położony jest na półwyspie otoczonym dwoma jeziorami: Kownatki i Kąty, posiadającymi pierwszą klasę czystości. Całość zbudowano na wzór starej osady mazurskiej i urządzono  autentycznymi antykami. Niepowtarzalny styl Majątku i piękno otaczającej przyrody tworzą idealny klimat do spotkań biznesowych i towarzyskich.

Ogromnym atutem Majątku Lemany jest restauracja i wyśmienita francusko – włoska kuchnia z akcentami mazurskimi. Menu stworzone przez nas zostało dopasowane do wszelkich gustów i potrzeb naszych gości – zarówno grup konferencyjnych różnych szczebli firmy jak również dla indywidualnych koneserów dobrej kuchni. Nasza kuchnia oparta tylko na najlepszych, świeżych produktach, całej gamie własnych makaronów, pieczywa, wędlin, ryb oraz przetworów pozwala nam na indywidualne dopasowanie codziennego menu do wymagań gości.

Pragniemy, aby unikalny, stylowy charakter naszego Majątku Lemany uczynił go jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce.

Parking

  • Parking: bezpłatny
Znajdź więcej obiektów hotelowo-konferencyjnych
Facebook
Blip
Twitter